logo-samandehi

logo-samandehi

 

تذکرات مهم در مورد افزایش ممبر تلگرام

تذکرات خیلی مهم (جدی بگیرید)

دقت کنید (خیلی مهم) : تنها مجموعه دارنده درگاه پرداخت مستقیم بانک ملت در افزایش ممبر کانال تلگرام

تذکر خیلی مهم در مورد سایت های افزایش عضو کانال تلگرام .

حتماً بخوانید.

رتبه 1 بودن با تبلیغات گوگلی قریب دادن افراد برای جذب شدن است

فریب تبلیغات گوگلی را نخورید ، بسیاری از سایت های که با علامت های نارنجی رنگ کنار وب سایت (مانند نمونه های زیر در عکس) در جستجوهای گوگل برای شما نمایش داده می شود ، با پرداخت هزینه های زیاد به گوگل، برای نمایش در رتبه 1 است. که افراد سود جو با این روش سعی در رتبه  نشان دادن خود دارند. بنابراین به این نتیجه خواهیم رسید رتبه 1 بودن حاصل تلاش و سابقه زیاد یک سایت در فعالیت مربوطه است.
logo-samandehi

دلیل پرداخت با درگاه پرداخت بانک ملت


logo-samandehi
در انتخاب خود برای سفارش افزایش عضو در تلگرام سعی کنید ، با مجموعه معتبر وارد کار شوید و از درگاه مطمئن مستقیم بانک (بانک ملت ، بانک پارسیان و …) خرید کنید نه از درگاه های واسط ( جهان پی ،پی پال و … ) که هیچ گونه ردپایی در هنگام خرید نمی گذارند . در نمونه های جدید درگاههای واسط با استفاده از خرید مستقیم بدون نمایش درگاه واسط وارد درگاه مستقیم بانک شده که می توان در این حالت هیچ رد پایی برای سفارش خود نگذارید.
تاییدیه نماد اعتماد الکترونیک


یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد.با توجه به بررسی های انجام گرفته ، مهمترین عوامل مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار های اینترنتی به شرح ذیل می باشند :

1- شناسایی مالك کسب و کار و امكان مراجعه در صورت بروز اشكال.
2- كامل و صحیح بودن اطلاعات كالا یا خدمات ارائه شده.
3- گارانتی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش.
4- واضح بودن روند برگرداندن كالا و بازپس گیری پول.
5- محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران.
6- تایید امنیت سایت توسط یك موسسه و مركز ملی اعتماد.

طبق مطالعات انجام شده تائید کسب و کار اینترنتی توسط یك موسسه و مركز ثالث ، بیشترین تاثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار اینترنتی را دارد . در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی وی سوء استفاده شو د ، می تواند برای شكایت از کسب و کار اینترنتی متخلف به مراجع قانونی مراجعه نماید.

در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.

اعطای نماد اعتماد الكترونیكی برای وب‌سایت های تجاری با هدف قانونمند كردن و چارچوب دهی به فعالیت کسب و کارهای اینترنتی در حال انجام می باشد. نماد اعتماد الكترونیكی به شكل یك علامت در بالای سایت‌هایی كه از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص B2C خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.
خریداران می باید با جستجو در فهرست وب سایت های مورد تایید، از صحت “نماد اعتماد الكترونیكی” به نمایش درآمده در وب سایت ها اطمینان حاصل کنند.
کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.

 

تاییدیه وزارت فرهنگ و ارشاد

 

logo-samandehi